Bal Karnawałowy

Utworzono dnia 23.02.2024

Wszyscy bawią się wspaniale, jak co roku w karnawale. W końcu nadszedł ten wyjątkowy dzień, na który czekają nasze kochane przedszkolaki od początku karnawału!  Już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie.  Przedszkolaki przebrane były za bohaterów z różnych bajek, filmów oraz za służby mundurowe. W salach przedszkolnych można było spotkać między innymi: wróżki,  królewny, rycerzy, piratów i policjantów, nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci.  Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Kiedy pojawiły się pierwsze rytmy wesołej muzyki wszyscy z wielką ochotą rozpoczęli pląsy i tańce. Wszyscy bawili się znakomicie.  Jednym słowem zabawa na 102!  Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Bal Karnawałowy

Utworzono dnia 23.02.2024, 19:41